czwartek, 18 kwietnia, 2024
AktualnościBRZOZÓWSportWydarzenia

3 razy podium dla łuczników Sagit

W dniu 12 czerwca 2021 na stadionie w Brzozowie odbyły się zawody łucznicze w ramach II Rundy Pucharu Okręgu Rzeszowskiego (województwa). Przy pięknej słonecznej pogodzie w zawodach wzięło udział 97 zawodników z Podkarpacia z następujących klubów: Sagit Humniska, ŁUKS Jedlicze, Jar Kielnarowa, Piast 25 Rzeszów, Legenda Rzeszów, Resovia Rzeszów, Sajdak Głogów Młp., Makovia Makowisko, Tramp Jarosław.

Łucznicy Sagit Humniska zajęli następujące miejsca:

Wśród dzieci: (strzelanie z odległości 15 i 10 m) drugie miejsce na podium zajął Filip Przybyła.

Wśród młodzików młodszych: (strzelanie z odległości 15 i 10 m ale do mniejszych tarcz) Wiktor Szmigiel zajął trzecie miejsce, stając na najniższym stopniu podium, Bartek Telesz zajął piąte miejsce, Kij Jakub Kij szósty, Wiktoria Kruczek – 6 miejsce, Wiktoria Pietryka – 7 miejsce, Marcelina Grela – 8 miejsce.

W kategorii młodzik: (strzelanie z odległości 40 i 20 m) Piotr Supel zajął 6 miejsce, a Julia Bąk była 15-ta.

Juniorzy młodsi: (strzelali 2 x 60 m). Oliwia Ryba zajęła 3 miejsce, stając na najniższym stopniu podium. Kacper Przybyła zajął 5 miejsce, a w kategorii Open (strzelali z 70 m) Konrad Kij zajął 7, a Kacper Kij zajął 9 miejsce.

Puchary i dyplomy wręczał Dyrektor MOSiR w Brzozowie Bogdan Dytko.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z zawodów.