Zapraszamy na MUZYCZNY STAND-UP CZESŁAWA MOZILA

Hotel-Restauracja JAŚ WĘDROWNICZEK w Rymanowie zaprasza na Muzyczny Stand-up Czesława Mozila. Wydarzenie zaplanowano na 14 sierpnia 2020 r. (piątek) godz. 19:00. Wstęp: 50 zł/os.

Czesław Mozil – polski piosenkarz, akordeonista, kompozytor, a także osobowość telewizyjna. Lider polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa. Tworzy trudną do sklasyfikowania oryginalną muzykę, noszącą ślady kabaretu, rocka, z elementami punk rocka.

Muzyczny Stand-up Czesława Mozila -to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów.

Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole?

Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia , opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława.

Rezerwacja biletów:
Recepcja 
– 603364444, 134356733
email:  
hotel@jas-wedrowniczek.pl

Liczba miejsc ograniczona, maksymalnie do 150 osób.

Zakupione bilety upoważniają do zajęcia miejsca siedzącego wskazanego przez obsługę, zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o