W czasie wolnym od służby zatrzymał złodzieja

Policjant z brzozowskiej komendy, będąc na wolnym, zatrzymał sprawcę kradzieży. Funkcjonariusz zauważył wychodzącego ze sklepu mężczyznę, który trzymał trzy butelki wina, które jak się okazało – ukradł. Funkcjonariusz zatrzymał 28-latka i przekazał patrolowi policji z Krosna. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary aresztu.

Do zdarzenia doszło w czwartek, około godz. 11.30. Dzielnicowy z Posterunku Policji w Domaradzu, będąc na wolnym, robił zakupy w jednym ze sklepów na terenie powiatu krośnieńskiego. Funkcjonariusz zwrócił uwagę na mężczyznę, który w pośpiechu wyszedł ze sklepu trzymając trzy butelki wina. Jego nerwowe zachowanie zwróciło uwagę policjanta, który przypuszczając, że mogło dojść do złamania prawa, poinformował o tym zajściu pracowników sklepu.

Podejrzenia funkcjonariusza potwierdziły się podczas przeglądania sklepowego monitoringu. Na nagraniu było widać, jak mężczyzna wykorzystując nieuwagę pracowników, przechodzi przez linię kas, nie płacąc za trzy wina.

Funkcjonariusz wychodząc ze sklepu w rejonie budynku zauważył mężczyznę, który chwilę wcześniej ukradł alkohol i od razu zainterweniował. Zatrzymał mężczyznę i doprowadził do kierownictwa sklepu. 28-latek został przekazany wezwanemu na miejsce patrolowi z krośnieńskiej komendy. W trakcie wykonywania dalszych czynności okazało się, że zatrzymany mężczyzna był poszukiwany do odbycia karny aresztu.

Źródło: KPP Brzozów

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o