piątek, 23 lutego, 2024
AktualnościBRZOZÓWKROSNORYMANÓWSANOKWydarzenia

47. Bieszczadzki Wyścig Górski. Utrudnienia w ruchu

Dzisiaj rozpoczął się 47. Bieszczadzki Wyścig Górski. W związku z zawodami nastąpi zmiana organizacji ruchu. Droga krajowa nr 28 na odcinku Załuż- Tyrawa Wołoska będzie wyłączona z ruchu. Poniżej publikujemy proponowane objazdy.

W dniach 22 i 23 maja br. w godz. 6.30 – 20.00 na drodze krajowej nr 28 odbędzie się 47. Bieszczadzki Wyścig Górski. W czasie odbywania się zawodów droga na odcinku Załuż-Tyrawa Wołoska będzie zamknięta. Ruch pojazdów zostanie skierowany na drogi objazdowe.

Proponowane objazdy:

1. objazd z Sanoka do Przemyśla (z kierunku Krosna i Rzeszowa)- początek objazdu w Sanoku skrzyżowanie ul. Staszica i Mickiewicza), dalej ul. Białogórską w kierunku Trepczy, Mrzygłodu i Tyrawy Wołoskiej.
2. objazd z Sanoka do Przemyśla (z kierunku Leska i Ustrzyk Dolnych) – początek objazdu w Sanoku na ul. Lwowskiej, skręcić  w kierunku ul. Królowej Bony do skrzyżowania z ul. Mickiewicza, a następnie w stronę ul. Białogórskiej – dalej tak jak w punkcie powyżej.
3. objazd z Załuża do Przemyśla przez Sanok – kierunek miasto Sanok, jechać ul. Przemyską, a następnie ul. Królowej Bony do skrzyżowania z ul. Mickiewicza i dalej tak jak w punkcie 1.
4. objazd z Przemyśla w kierunku Sanoka – początek objazdu w Tyrawie Wołoskiej, skręcić w kierunku Mrzygłodu, dalej przez Trepczę do Sanoka, wyjazd na skrzyżowaniu ul. Staszica i Mickiewicza.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku będą kierować ruchem, udzielać informacji oraz dbać o porządek przez cały czas trwania zawodów. Apelujemy, zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Źródło: KPP Sanok

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x