piątek, 1 marca, 2024
AktualnościKROSNOWydarzenia

18. Kiermasz Świąteczny w RCKP w Krośnie

Zbliżają się święta, a Regionalne Centrum Kultur Pogranicza już planuje stworzyć magiczny klimat na Kiermaszu Świątecznym! To wyjątkowe wydarzenie jest doskonałą okazją dla twórców, rzemieślników i lokalnych producentów, aby zaprezentować swoje unikatowe dzieła. To także miejsce, gdzie miłośnicy świątecznej atmosfery znajdą niepowtarzalne prezenty dla swoich bliskich. 17 grudnia 2023 będzie dniem świątecznej magii, a odwiedzający będą mieli okazję odkryć niezwykłe produkty, skosztować lokalnych smakołyków i poczuć i zabrać do domów klimat zbliżających się świąt.

Odwiedzający Regionalne Centrum Kultur Pogranicza będą mieć okazję spotkania z twórcami, rzemieślnikami lub producentami lokalnych produktów, którzy zaprezentują swoje wyroby szerokiej publiczności w magicznej atmosferze świąt.

Nasz kiermasz to doskonałe miejsce do promocji produktów lokalnych, rękodzieła oraz unikatowych prezentów świątecznych. Goście wydarzenia będą mieć okazję zakupienia nie tylko unikatowych prezentów, ale także wsparcia lokalnych przedsiębiorców. Na stoiskach znajdziecie produkty ręcznie wykonane, regionalne smakołyki, artystyczne dzieła i wiele innych. Kiermasz Świąteczny to idealne miejsce, aby znaleźć wyjątkowe upominki dla swoich bliskich i zanurzyć się w magicznym klimacie świąt – zachęcają organizatorzy.

Kto i co czeka na gości wydarzenia

Zespół Śpiewaczy Kamratki tradycyjnie umili czas gościom wydarzenia, zachęcając do wspólnego śpiewania kolęd. O godzinie 12.00 w sali widowiskowej zobaczyć będzie można widowisko świąteczne w wykonaniu Stowarzyszenia Kultury Dzieci i Młodzieży Dysonans.

W tym roku w kiermaszu udział weźmie 120 wystawców. Tradycyjne potrawy wigilijne i świąteczne, stroiki, ozdoby świąteczne czy rękodzieło artystyczne, to zaledwie kropla w morzu tego, co czeka na gości wydarzenia.

Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1, Krosno, województwo podkarpackie

Termin: 17 grudnia 2023, godz. 9.00-15.00

Szczegóły: www.rckp.krosno.pl

Wstęp wolny

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x