niedziela, 14 kwietnia, 2024
AktualnościRozrywkaWydarzenia

„10 sekretów Marilyn Monroe” na Walentynki

„Oczywiście wiecie, że była najsłynniejszą blondynką świata, symbolem seksu, ikoną, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd, że prawdopodobnie popełniła samobójstwo, że śpiewała prezydentowi Kennedy’emu Happy Birthday, że prawdopodobnie była jego kochanką, że w ogóle miała facetów na pęczki, że tak pięknie podmuch wiatru unosił jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata, że…
Wielu rzeczy jednak o niej nie wiecie.”

Tajemnice wielkiej gwiazdy opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz.
Marilyn Monroe i Sonia Bohosiewicz – jakich jeszcze nie znacie…
W repertuarze pierwszego koncertu Soni Bohosiewicz znalazły się utwory Marilyn Monroe, a także piosenki z filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” tj. „I wanna be loved by you”, „I’ve got you under my skin” „Teach me, Tiger” czy „I’m beginning to see the light”.
„10 sekretów Marilyn Monroe” to pełna emocji i kolorów muzyczna uczta. Aktorka nie tylko zaśpiewa, ale zabierze Państwa również w świat tajemnic Marilyn Monroe. Zdradzi jej sekrety i odsłoni przed Państwem zupełnie inne, niż promowane przez media oblicze jednej z największych gwiazd w historii Hollywood. Sonii Bohosiewicz w koncercie towarzyszą znakomici polscy muzycy Wiesław Pieregorólka – fortepian, kierownictwo muzyczne, Grzech Piotrowski – saksofon, Marcin Lamch – kontrabas, Marcin Jahr – perkusja oraz artystka burleski – Betty Q.

Sonia Bohosiewicz – kobieta z temperamentem i tajemniczym blaskiem w oku. Jej rola filmowa w „Excentrykach” (związana właśnie ze śpiewaniem) zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów. W Regionalnym Centrum Kultury Pogranicza usłyszą Państwo m.in. tytułowy utwór: „On the Sunny Side of the Street”.
Sonia Bohosiewicz to jedna z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Wyjątkowa osobowość i talent, obok której nikt nie może przejść obojętnie. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka. Bierze udział w licznych projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych. Spontaniczna i ekspresyjna. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe. Kiedy wychodzi na scenę, natychmiast skupia na sobie całą uwagę. Ma przejmujący, niski głos, który potrafi oferować zarówno agresywnie, jak i zmysłowo. Z powodzeniem bierze udział w projektach muzycznych, a w 2016 roku stworzyła swój własny: „10 sekretów Marilyn Monroe”.

Czyje sekrety poznamy w Walentynki?

To jeden z najgorętszych dni w roku, choć zima nadal trwa. Święto miłości dobrze jest spędzić we wspaniałym towarzystwie i w wyjątkowej atmosferze. Regionalne Centrum Kultur Pogranicza zaprosiło na ten wieczór wyjątkową gwiazdę z wyjątkowym koncertem.

Tajemnice, gorące uczucia, Hollywood, życie z pompą i największa w historii gwiazda światowego kina – Marilyn Monroe. Drzwi do nieznanych faktów z jej życia zostaną uchylone właśnie w Walentynki.

Kto wyśpiewa i opowie Państwu wszystkie te sekrety? Jedna z najciekawszych i najzdolniejszych polskich aktorek, która niedawno dała się poznać światu jako wysokiej klasy wokalistka. Tajemniczy błysk w oku i temperament, charakterystyczny głos, wyjątkowa osobowość i talent, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Spontaniczna, ekspresyjna i magnetyczna: Sonia Bohosiewicz.

„10 sekretów Marilyn Monroe” to pierwszy koncert, który stworzyła Sonia Bohosiewicz. Do współpracy zaprosiła asrtystów poznanych na planie filmu „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” (gratką dla miłośników filmu Janusza Majewskiego będą piosenki z tego filmu, które również znalazły się w repertuarze koncertu). W skład zespołu wchodzą Wiesław Pieregorólka (fortepian i kierownictwo muzyczne), Marcin Lamch (kontrabas), Marcin Jahr (perksusja), Grzech Piotrowski (saksofon) a także artystka burleski – Betty Q.

Czeka Państwa kolorowa, pełna emocji muzyczna uczta. Zapraszamy do RCKP!

14 lutego 2017 (wtorek), godz. 19.00
Bilety w cenie 30 zł oraz bilet specjalny – dla dwóch osób – z serduszkiem 50 zł
Bilety do nabycia w kasie RCKP ul. Kolejowa 1
poniedziałek – piątek 10.00 – 13.00 i 14.30 – 17.30
sobota 10.00 – 14.00
tel. 13 4321898 w. 159

Tekst: Paweł Fiejdasz RCKP Krosno

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x