środa, 28 maja, 2025
AktualnościBRZOZÓWWydarzenia

Zdarzenie drogowe w Jasienicy Rosielnej – jedna osoba trafiła do szpitala

Wyjaśniane są okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło dziś rano w Jasienicy Rosielnej Wstępnie ustalono, że kierujący busem marki Mercedes, którym podróżowało 8 osób, zjechał z drogi i wjechał do rowu. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala.

Dziś, tuż po godz. 5, na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Jasienica Rosielna, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem busa marki Mercedes.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem, 41-letni obywatel Ukrainy, jadąc w kierunku Rzeszowa, z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi, a następnie pojazd przewrócił się na bok do rowu.

W busie oprócz kierowcy podróżowało siedmioro obywateli Ukrainy. W wyniku zdarzenia jedna osoba odniosła obrażenia i została przewieziona do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci z brzozowskiej komendy, którzy prowadzą czynności mające na celu dokładne wyjaśnienie okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się bez utrudnień. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

TH

Źródło: KPP Brzozów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x