Most Jabłonica Ruska – Niewistka gotowy. Od 29 czerwca przeprawa zostanie otwarta dla mieszkańców
Zakończyła się budowa mostu łączącego Jabłonicę Ruską i Niewistkę. Odbiór techniczny przeprowadzony 25 czerwca zakończył się pomyślnie, dlatego od 29 czerwca z nowej przeprawy przez San będą mogli korzystać kierowcy i piesi.
Koszt inwestycji wyniósł ponad 49 mln zł. Największe dofinansowanie – 39,5 mln zł – pochodziło z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Lasy Państwowe przekazały 1,5 mln zł, a ponad 8 mln zł dołożył Powiat Brzozowski.
W odbiorze uczestniczyli przedstawiciele władz powiatu, Zarządu Dróg Powiatowych, wykonawcy – firmy Sarinż – oraz Lasów Państwowych.
Źródło: Starostwo Powiatowe w Brzozowie
















