wtorek, 19 maja, 2026
AktualnościBRZOZÓWWydarzenia

Nadleśnictwo Brzozów zawiesza program „Zanocuj w lesie”. Powodem wzrost aktywności niedźwiedzi

Nadleśnictwo Brzozów poinformowało o czasowym zawieszeniu programu „Zanocuj w lesie”. Decyzja ma związek z wyraźnym wzrostem aktywności niedźwiedzi na terenach leśnych zarządzanych przez nadleśnictwo.

Jak podkreślają leśnicy, najważniejszym powodem wstrzymania programu jest bezpieczeństwo osób korzystających z lasu, w szczególności turystów i miłośników noclegów na łonie natury.

Z uwagi na wyraźny wzrost aktywności niedźwiedzi na naszym terenie, a przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo osób korzystających z lasu informujemy, że program “Zanocuj w lesie” zostaje czasowo zawieszony – do odwołania – przekazało Nadleśnictwo Brzozów w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Przedstawiciele nadleśnictwa przyznają, że decyzja może być rozczarowująca dla osób regularnie korzystających z programu, jednak apelują o wyrozumiałość i przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń.

Informacje o ewentualnym wznowieniu programu mają być publikowane na oficjalnym profilu Nadleśnictwa Brzozów w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej jednostki.

Źródło: FB/Nadleśnictwo Brzozów 

Postaw kawę dla rbr.info.pl na buycoffee.to

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x