Mikołajkowe dary pełne serca trafiły do małych pacjentów szpitala w Krośnie
Oddział Dziecięcy krośnieńskiego szpitala w ostatnich dniach wypełnił się uśmiechami i prawdziwie świąteczną atmosferą. Wszystko za sprawą mikołajkowych darów, które trafiły do najmłodszych pacjentów dzięki zaangażowaniu lokalnych społeczników i organizacji charytatywnych.
Pacjentów Oddziału Dziecięcego obdarowała grupa „Charytatywni 4 LIFE”, działająca pod opieką Wojciecha Bazana w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Krośnie – Szpetnar. Do akcji włączyły się również Fundacja Łęki Dukielskie oraz Zielony Koszyk Zręcińska, przekazując prezenty, które wywołały wiele radości wśród hospitalizowanych dzieci.
Dzięki ofiarności darczyńców na twarzach małych pacjentów pojawiły się uśmiechy, a pobyt w szpitalu choć na chwilę stał się łatwiejszy i bardziej radosny. Jak podkreślają przedstawiciele placówki, takie inicjatywy mają ogromne znaczenie – pokazują siłę empatii, solidarności i wspólnego działania na rzecz innych.
Szpital dziękuje wszystkim zaangażowanym za okazane serce, bezinteresowną pomoc i wsparcie, które w szczególny sposób wpisują się w ducha nadchodzących świąt.
Źródło: FB/Szpital Krosno






