16. Kiermasz Wielkanocny w Krośnie

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza do udziału w 16. Kiermaszu Wielkanocnym. Na gości wydarzenia czekać będzie blisko stu wystawców oferujących rękodzieło, dekoracje, pisanki czy tradycyjne wielkanocne potrawy. Udział w wydarzeniu umilą występy dwóch grup śpiewaczych: Zespołu Śpiewaczego Kamratki i Kapeli Ludowej Białobrzeżanie. Wydarzenie odbędzie się 2 kwietnia 2023 roku w godzinach od 9.00 do 16.00.

Do udziału w tegorocznym Kiermaszu Wielkanocnym zgłosiło się blisko stu wystawców. Wśród nich są lokalni artyści, rękodzielnicy, cukiernicy i kucharze, producenci miodów czy nalewek. Co roku wystawcy zaskakują pomysłowością i produktami, których nie sposób znaleźć na co dzień na sklepowych półkach. Warto wybrać się do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w poszukiwaniu tego, co naturalne, niepowtarzalne i w czym odnaleźć można ducha świąt – zachęcają organizatorzy.

Program:
– stoły z tradycyjnymi potrawami wielkanocnymi
– stroiki i ozdoby świąteczne
– rękodzieło artystyczne
– występy Zespołu Śpiewaczego Kamratki i Kapeli Ludowej Białobrzeżanie

Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, hole i galerie, ul. Kolejowa 1, Krosno, województwo podkarpackie
Termin: 2 kwietnia 2023, godzina 9.00-16.00
Szczegóły: www.rckp.krosno.pl

Wstęp: wolny

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o