Stal Mielec po raz drugi wygra z mistrzem Polski?

Na inaugurację rozgrywek Ekstraklasy w najbliższy piątek zaplanowane są 2 spotkania. W pierwszej rywalizacji Miedź Legnica podejmie przed własną publicznością Radomiak Radom, a dwie godziny później Stal Mielec zagra u siebie z Lechem. Czy gospodarze po raz drugi w tym sezonie wygrają z mistrzem Polski?

Stal Mielec

Przed rozpoczęciem tego sezonu analitycy zakładów bukmacherskich wskazywali, że Stal Mielec była głównym kandydatem do spadku. Takie przewidywania były związane w głównej mierze ze sporą przebudową, jaka dokonała się w tym zespole podczas letniego okienka transferowego. Piłkarze z Podkarpacia pokazali się jednak ze znakomitej strony podczas rundy jesiennej i zakończyli rozgrywki na 7 miejscu w tabeli. Aktualnie mają w dorobku 27 punktów i niewiele wskazuje na to, aby mieli włączyć się do walki o utrzymanie podczas drugiej części sezonu. Jak zaprezentuje się Stal w rywalizacji domowej z Lechem?

W teorii analitycy wskazują, że lepszym wyborem na wykorzystanie kodu bonusowego PZBuk będzie tutaj typowanie w stronę gości, którzy są faworytem. W tym miejscu warto jednak sobie przypomnieć przeliczniki, które były wystawione na pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami w Poznaniu. Powiedzieć, że analitycy zakładów bukmacherskich nie dawali ekipie gości żadnych szans, to jak nic nie powiedzieć. Lech Poznań był wręcz największym faworytem spośród wszystkich drużyn w pierwszej kolejce sezonu. Stal Mielec pokazała się jednak ze znakomitej strony w stolicy Wielkopolski, dlatego tej drużyny nie można skreślać.

W tym spotkaniu można wykorzystać specjalny kod bonusowy od PZBuk. Zapewnia on dostęp do lepszej oferty powitalnej niż w przypadku klasycznej rejestracji.

Lech Poznań

Aktualnie mistrzowie Polski z pewnością zrobią wszystko, aby poprawić wyniki w nadchodzącej rundzie. Kolejny raz mocno rozczarował swoich kibiców, jeśli chodzi o krajowe podwórko w pierwszej części sezonu. Aktualna strata tego zespołu do lidera tabeli wynosi aż 13 oczek, dlatego też kwestia walki o tytuł może być już rozstrzygnięta. Nie ma więc wątpliwości, że głównym celem tego zespołu będzie awans do europejskich pucharów. 2. miejsce mają na wyciągnięcie ręki, ponieważ ich strata do Legii Warszawa wynosi tylko 4 oczka. Kod bonusowy od PZBuk możesz wykorzystać w dowolnym spotkaniu Lecha Poznań.

Faworyt rywalizacji?

Dla osób, które nie wiedzą, jak wykorzystuje się PZBuk kod bonusowy, to przygotowana została opcja specjalna. Jest nią typ z podwójną szansą na gości, czyli X2 i -3,5 gola. Spodziewam się tutaj zamkniętej rywalizacji na początek rozgrywek, w której Lech nie powinien przegrać. Kolejorz nie może już tak łatwo tracić punktów, jak w pierwszej części sezonu, ponieważ europejskie puchary na kampanię 2023/2024 muszą być ich obowiązkiem.

Więcej na temat sportu.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o