MONSTER TRUCK SHOW w Brzozowie. KONKURS dla naszych czytelników!

YES!YES!YES! W KOŃCU RUSZAMY! Czy kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak na planie hollywoodzkiego filmu akcji? Teraz masz do tego niepowtarzalną okazję. Grupa naszych kaskaderów światowej klasy dostarczy Ci porządną dawkę adrenaliny. Nie wierzysz? Sam się przekonaj i wpadnij na nasz pokaz!

Ryk sportowych silników, większe i mniejsze kraksy oraz wiwaty podnieconego tłumu z pewnością zrobią na Tobie wrażenie. Widzimy się w Brzozowie na Stadionie przy ul. Legionistów już w środę 10 sierpnia o godzinie 20:00. Zapiszcie tę datę w kalendarzu i wpadajcie na najlepsze kaskaderskie show.

Emocje gwarantowane!!!

KONKURS – ZDOBĄDŹ WEJŚCIÓWKĘ 

Dla naszych Czytelników mamy 5 wejściówek!

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wysłać wiadomość na naszego redakcyjnego maila (rbr.info.pl@gmail.com) lub messengera i podać dane uczestnika konkursu: imię, nazwisko oraz numer telefonu. Na zgłoszenia czekamy do wtorku (9.08.2022 r.) do godz.12.00.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się po zakończeniu konkursu.

Bilety będą do odebrania w kasie przed rozpoczęciem pokazu.

Zachęcamy do zabawy!

Zapraszamy Cię na imprezę na świeżym powietrzu przepełnioną muzyczną energią, efektownymi efektami świetlnymi z elementami pirotechnicznymi – zabawa ogniem i robienie dymu to nasza specjalność!!! Zapewniamy zmagania na najwyższym poziomie połączone z ekstremalnym widowiskiem:

  • POKAZY DRIFTU przy akompaniamencie rozgrzanych silników i kłębach dymu spalonych opon,
  • KONTROLOWANE WYPADKI,
  • PRZEJAZDY PRZEZ ŚCIANĘ OGNIA Z CZŁOWIEKIEM NA MASCE,
  • PRZEBIJANIE GŁOWĄ PŁONĄCEJ ŚCIANY BĘDĄC JEDNOCZEŚCIE NA MASCE BMW,
  • JAZDA NA BOCZNYCH KOŁACH SAMOCHODEM CZY QUADEM,
  • Zaciekłą jazda i demolka ogromnym MONSTER TRUCKIEM wyposażonym w pokaźną V8
  • A jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn to z tego błędu wyprowadzi go Rajmund biorąc z publiczności odważne kobiety na przejażdżkę SAMOCHODEM NA DWÓCH KOŁACH
  • JEDYNY W POLSCE DRAGSTER!
  • I TO NOWE “COŚ” – JEDYNY W POLSCE AUTOROBOT -niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki,
  • oraz zupełnie nowy MONSTER TRUCK!

Wychodząc naprzeciw naszym najmłodszym fanom na zakończenie pokazu będą mogli zupełnie za FREE przejechać się jednym z naszych potężnych MONSTER TRUCKÓW!!!

UWAGA! Bilety do nabycia w naszych kasach, bezpośrednio przed danym programem!

BRZOZÓW

10.08 ŚRODA GODZ. 20:00

STADION

UL. LEGIONISTÓW

Nie możesz tego przegapić! Czekamy na Ciebie!

Zapraszamy!

Materiały nadesłane

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o