“Pokochaj swoje ciało” – warsztaty dla kobiet 30+

Marcowe zajęcia dla kobiet 30+ okazały się strzałem w kulturalną dziesiątkę, a na wszystkie pytania o kolejne tego typu warsztaty mamy najlepszą z możliwych odpowiedzi. Zapraszamy do udziału w zajęciach „Pokochaj swoje ciało, edycja 2”, które ponownie poprowadzi Elżbieta Pańtak.

Pokochaj swoje ciało” to warsztaty dla kobiet 30+, podczas których Panie dowiedzą się, jak wprowadzić w życie równowagę i harmonię za pomocą tańca i świadomości ciała. Program zajęć sprawdzi się zarówno u miłośniczek tańca, jak i debiutantek w tej dziedzinie, uczestniczek poprzednich warsztatów, jak i pań zaczynających od drugiej edycji.

Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1, Krosno

Termin: 13 maja 2022 (piątek), godzina 17.30-21.00 oraz 14 maja 2022 (sobota), godzina 10.00-13.30

Szczegóły: www.rckp.krosno.pl

Zapisy przez formularz elektroniczny: https://forms.gle/JSuVdTAZ9ukPWV4VA

Więcej informacji: tel. 732 926 551

Koszt zajęć: 200 zł

* Zajęcia odbędą się w przypadku zebrania grupy: min. 20 osób

Droga Kobieto, jeśli pragniesz: być świadoma swojego ciała; uwolnić się od blokad i stresu; ukształtować swoją sylwetkę; wzmocnić mięśnie całego ciała; usprawnić funkcjonowanie układu oddechowego; poprawić kondycję; wprowadzić w swoje życie równowagę:

1. Przedstawimy Ci korzyści zdrowia fizycznego i psychicznego z uprawiania tańca. Poznasz jego magiczne właściwości.

2. Doświadczysz pracy z ciałem na siedmiu poziomach energetycznych, aby uwolnić się od blokad napięć i uzyskać radość życia.

3. Poznasz ćwiczenia, których celem jest poprawienie funkcjonowania mięśni dna miednicy, co ułatwia funkcjonowanie w życiu zawodowym, towarzyskim i sportowym.

4. Dowiesz się, co to jest „zbiornik miłości” i jak go napełnić, aby zbudować mocne, oparte na przyjaźni i zrozumieniu relacje z najbliższymi.

Pokochaj swoje ciało: poznasz 5 PIN-kodów miłości prowadzących do serca Twoich najbliższych, dzięki którym zbudujesz prawdziwe, pełne miłości i akceptacji relacje z ukochanym mężczyzną:

1. Taniec czakr (praca z ciałem na siedmiu poziomach energetycznych) pozwala: uwolnić się od napięć, blokad i stresu; uzyskać radość, doznać przyjemności; wprowadzić w życie równowagę i harmonię; otworzyć się na przyjaźń i miłość.

2. Lekcja tańca broadway-jazz z rekwizytami (melonik, laseczka): poprawia witalność, motorykę i koordynację; uczy delikatności i subtelnych ruchów kobiecych; zwiększa świadomość ciała i walorów kobiecych.

3. Ćwiczenia mięśni dna miednicy.

4. Pięć języków miłości (wykład).

Elżbieta Pańtak

Tancerka, pedagog tańca, choreograf, zwolenniczka zdrowego i kreatywnego stylu życia. Współzałożycielka i dyrektorka Kieleckiego Teatru Tańca. Jest laureatką nagród” „Nagroda Kielc” (1999), „Srebrny Krzyż Zasługi” (2001, Nagroda Prezydenta RP), „Zasłużona dla Kultury Polskiej” (2012, odznaka honorowa MKiDN). Zrealizowała ponad 50 spektakli tanecznych i wiele choreografii do oper, TVP, teatrów. Dzięki doświadczeniu teatralnemu jej zajęcia posiadają artystyczny charakter i skutecznie pomagają uczestnikom w interaktywnym współdziałaniu i kreowaniu własnej osobowości. Wykładowca z dziedziny tańca jazzowego, kompozycji tańca oraz metodyki nauczania na wyższych uczelniach. 17 stycznia 2022 uzyskała tytuł doktora w dziedzinie Sztuka w dyscyplinie artystycznej Sztuki Muzyczne na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o