Wjechał w betonowy przepust i ogrodzenie. 20-letni kierowca był pijany

Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę w Haczowie. Kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust i ogrodzenie. Okazało się, że 20-latek, siedzący za kierownicą auta, był pijany.

W sobotę około godz. 21, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Haczowie. Skierowani na miejsce kolizji funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Zastali tam kierowcę i uszkodzone audi.

Jak ustalili mundurowi, mężczyzna kierujący audi jechał w kierunku Bzianki i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjeżdżając w betonowy przepust i ogrodzenie. Ponadto uszkodzeniu uległ również pojazd zaparkowany przy tej posesji, w który uderzyły części betonowych słupków z ogrodzenia, powodując jego zarysowanie. 20-letni kierowca audi jechał sam.

W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało. Po przeprowadzeniu badania na trzeźwość okazało się, że 20-latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Teraz za swoje zachowanie kierowca audi odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.

Źródło: KPP Brzozów

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o