Kolejny materiał muzyczny Fundacji Pomocy Dzieciom pt. Show Time KIDS

Prezentujemy kolejny materiał muzyczny przygotowany w amatorskim studiu muzycznym przy Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak w Brzozowie. Tym razem młodsi uczestnicy Akademii Kreatywnego Rozwoju pod okiem liderki Oliwki Fiołek przygotowali kilka utworów na płytę pt. „Show Time KIDS”.

Wykonawcy: Milena Mendyka, Laura Lorenc, Paulina Rzepka, Eliza Rzepka, Karolina Mendoń, Konrad Piotrowski, Patrycja Fic, Milena Sieniawska, Antonina Tarasek, Emila Gondek, Daria Skiba, Zofia Śnieżek, Emila Glazer, Zuzanna Dudycz.

Ważnym aspektem działań naszej Fundacji jest rozwój pasji i zainteresowań dzieci, młodzieży, uczestników warsztatów i programów artystycznych oraz rozwój wolontariatu. Mając zaledwie „parę złotych”, pasję, entuzjazm, którym zaraziła nas młodzież, rozpoczęliśmy kilka miesięcy temu przygotowania do stworzenia własnego amatorskiego pomieszczenia do nagrań z adoptowanego pokoju parterowego w Małej Akademii Życia. Zaprosiliśmy osoby, które technicznie nam pomagają i charytatywnie w tym mini-studiu pracują. Za darmo pozyskaliśmy materiał do wygłuszenia pomieszczenia, upusty i rabaty na część sprzętu do nagrywania oraz dostaliśmy od ludzi dobrego serca kilka instrumentów muzycznych. W naszym mini-studiu możemy nagrywać swój materiał i promować młodych, kochających muzykę ludzi. Możemy tworzyć programy artystyczne do międzynarodowych wydarzeń wspólnie z młodzieżą z regionu i gośćmi z za granicy.

WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W POWSTANIE PROJEKTU I POMOC W REALIZACJI NAGRAŃ BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o