75-latka potrącona na przejściu dla pieszych

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na ulicy Piłsudskiego w Krośnie. Kierująca osobowym oplem potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę. Poszkodowana z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Uczestniczki były trzeźwe.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 17, na ul. Piłsudskiego w Krośnie. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 18-letnia kierująca oplem, jadąc w kierunku centrum, potrąciła kobietę przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych.

W wyniku zdarzenia ucierpiała 75-letnia piesza i została przetransportowana do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia, jakich doznała, nie zagrażają jej życiu. Uczestniczki były trzeźwe. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

Przypominamy, że kierujący pojazdem zbliżając się do przejścia dla pieszych ma obowiązek zachować szczególną ostrożność oraz zmniejszyć prędkość, by nie narazić na niebezpieczeństwo wchodzącego na przejście lub znajdującego się na nim pieszego.

Źródło: KMP Krosno

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o