Spowodował kolizję mając 2 promile

Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca fiata, który w sobotę spowodował kolizję w Haczowie. Mężczyzna doprowadził do czołowego zderzenia z kierującym volkswagenem. Pijany kierowca fiata przewoził pasażerkę. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W sobotę po godz. 9, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Haczowie. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierujący fiatem, jadąc od strony Haczowa w kierunku Trześniowa, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zdarzenia z nadjeżdżającym volkswagenem.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących pojazdami. Kierowca volkswagena był trzeźwy. Natomiast w organizmie 65-letniego kierowca fiata alkomat wskazał blisko 2 promile. 65-latek przewoził pasażerkę

Na szczęście, w wyniku tego zdarzenia, nikomu nic się nie stało. Policjanci zatrzymali 65-latkowi prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również przed sądem za spowodowanie kolizji.

Źródło: KPP Brzozów

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o