35-latek odpowie za uprawę i posiadanie narkotyków

Policjanci zatrzymali 35-latka podejrzanego o uprawę i posiadanie narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące nieprzestrzegania ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mieszkaniec powiatu sanockiego został objęty policyjnym dozorem.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego sanockiej komendy, prowadzili działania w związku z podejrzeniem uprawy i posiadania środków odurzających przez 35-letniego mieszkańca naszego powiatu. Policjanci  w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny ujawnili i zabezpieczyli krzewy konopi oraz susz roślinny. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że jest to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 35-latkowi zarzutów dotyczących uprawy i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec podejrzanego prokurator zastosował  środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Zgodnie z  ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Źródło: KPP Sanok

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o