Warsztaty “Czym jest sztuka opowieści?”

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza do udziału w warsztatach w ramach projektu “Kultura remiksu – osiedle w domu kultury” – “Czym jest sztuka opowieści?”, podczas których dowiemy się, kim jest opowiadacz i jakie narzędzia wykorzystuje. Stworzymy mapy myśli i poznamy lub potwierdzimy, jak wielką wartość ma rozmowa.

Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, Galeria pod żyrandolem, ul. Kolejowa 1, Krosno
Termin: 14 września 2021, godzina 17.00-20.00
Szczegóły: www.rckp.krosno.pl
Wstęp: wolny

Dla kogo: warsztaty dla osób 15+
Co: podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, kim jest opowiadacz i jakie narzędzia wykorzystuje
Prowadząca: Joanna Sarnecka (Fundacja na Rzecz Kultury “Walizka”)
Warsztaty: bezpłatne, obowiązuje wcześniejsza rejestracja

Joanna Sarnecka – antropolożka kultury/etnografka (UW), artystka performerka działająca w obszarze sztuki opowiadania (grupa Opowieści z Walizki) i eksperymentująca z tańcem butoh. Działa społecznie na rzecz włączania w kulturę w założonej przez siebie Fundacji na Rzecz Kultury „Walizka”. Trenerka Szkoły Dialogu. Uczestniczka pierwszej edycji warsztatów inkluzywnych “Taniec: przekraczanie granic” organizowanych przez IMIT i Britosh Council. W 2020 roku zainicjowała działalność Wirtualnego Muzeum Antropocenu (www.wma.museum). Dwukrotna stypendystka MKDNiS.

Rejestracja na warsztaty: https://forms.gle/QoM3v7FHcRtvTqS26

Warsztaty w ramach projektu “Kultura remiksu – osiedle w domu kultury”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura – Interwencje 2021”

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o