Drift Show Izdebki. Utrudnienia w ruchu

W najbliższy weekend odbędzie się “Ogólnopolski trening samochodów driftingowych – Drift Show Izdebki 2020”. W związku w tym wydarzeniem, w sobotę w godz. od 11 do 18 i niedzielę od godz. 9 do 22, wystąpią utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej nr 2036R, w miejscowości Izdebki. Policja prosi o stosowanie się do poleceń organizatorów imprezy.

W najbliższą sobotę i niedzielę, tj. 21 i 22 sierpnia br., odbędzie się “Ogólnopolski trening samochodów driftingowych – Drift Show Izdebki 2021”. W związku z tym, na drodze powiatowej nr 2036R, prowadzącej z Brzozowa do Wary, w miejscowości Izdebki, w sobotę w godzinach od 11 do 18 i niedzielę w godzinach od 9 do 22, wystąpią chwilowe utrudnienia. Odcinek drogi, na którym będzie prowadzony trening zostanie czasowo wyłączony z ruchu.

W sobotę i niedzielę droga powiatowa nr 2036R zapełni się miłośnikami samochodów driftingowych. Dlatego apelujemy do kierowców o wzmożoną ostrożność i bezwzględne stosowanie się do poleceń organizatorów. Nad bezpieczeństwem będą czuwać również policjanci ruchu drogowego z brzozowskiej komendy.

Źródło: KPP Brzozów

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o