Dołącz do ekipy, która “Idzie dla Marcelinki”

31 lipca ochotnicy wyruszą na charytatywną akcję „Idę dla Marcelinki – Główny Szlak Beskidzki”. Celem akcji jest wsparcie leczenia 6-letniej dziewczynki. Główny Szlak Beskidzki to najdłuższy szlak w polskich górach, liczy około 500 km i przebiega m.in. przez Bieszczady. Zachęcamy do aktywnego włączenia się w inicjatywę. Każdy może pomóc!

„Idę dla Marcelinki” – to akcja charytatywna żołnierzy Oddziału Specjalnego z Mińska Mazowieckiego, której celem jest przejście Głównego Szlaku Beskidzkiego liczącego 500 km w maksymalnie 14 dni. Całkowity dochód zebrany z akcji zostanie przekazany na leczenie 6-letniej Marcelinki.

Główny Szlak Beskidzki biegnie m.in. przez Bieszczady. Każdy może dołączyć do akcji. Zachęcamy wszystkich do włączenia się do marszu na poszczególnych odcinkach trasy, co z pewnością doda ochotnikom otuchy i motywacji podczas realizacji celu.

Marcelinkę czekają w przyszłości 3 operacje: poszerzenie zastawki pnia płucnego i zamknięcie otworu owalnego, wycięcia przetoki bocznej szyi i operacja zeza. Niestety bez kompleksowej opieki wielu specjalistów, bez zaopatrzenia w sprzęt ortopedyczny oraz regularności w rehabilitacji ruchowej i zajęciach ogólnorozwojowych, nie uda się tego zrobić.

Każdy może pomóc Marcelince, wpłacając dowolną kwotę na rehabilitację i leczenie dziewczynki. A kto ma siłę, niech dołączy do ekipy Żandarmerii Wojskowej!

LINK do zrzutki

Źródło: KPP Ustrzyki Dolne

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o