Koncert kultowego zespołu DŻEM. UWAGA, nowy termin!

Hotel-Restauracja JAŚ WĘDROWNICZEK w Rymanowie zaprasza na plenerowy koncert zespołu DŻEM. Wydarzenie odbędzie się 22  lipca 2021 r. (czwartek) o godz. 20.00. Wstęp: 100zł/os  (miejsca stojące).

W związku z szybko zmieniającą się sytuacją i obostrzeniami decyzją zespołu KONCERT 22 lipca może się odbyć plenerowo w jaśkowym ogrodzie. Ilość osób na koncercie ograniczona !!!

DŻEM – Mówi się o nich „polscy Rolling Stonesi…” Grają muzykę pogranicza bluesa i rocka. Zaliczani są do najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej. Zespół powstał w 1973 roku i chodź jego skład zmieniał się wiele razy, to koncertują do dziś.

Skład zespołu:
– Beno Otręba – gitara elektryczna
– Adam Otręba – gitara elektryczna
– Jerzy Styczyński – gitara elektryczna
– Zbigniew Szczerbiński – perkusja
– Janusz Borzucki – klawisze
– Maciej Balcar – wokal

Za co kochamy Dżem – za to, że potrafią pisać piosenki, które trafiają w serce, że mówią coś do nas i o nas językiem, który rozumiemy, potrafią wzruszyć do łez i od samego początku są szczerzy w tym co robią… Lata mijają, a zespół nie traci swoich walorów, muzycznie wciąż zrobiony jest z bluesa i rocka, jest luz, zabawa, beztroska ale także smutek, powaga, gniew, ciemna i jasna strona życia…

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc i wykupienie biletów do 7 dni od rezerwacji.

Rezerwacja biletów:
Recepcja 
– 603364444, 134356733
email:  
hotel@jas-wedrowniczek.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o