Z punktu widzenia – cykl spotkań z fotografami. Gość odcinka – Szymon Muszański

Zachęcamy do obejrzenia jedenastego i zarazem przedostatniego w tym sezonie odcinka “Z punktu widzenia” – cyklu spotkań z fotografami realizowanego w ramach oferty online Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Do udziału w każdym z odcinków zapraszani są fotografowie i pasjonaci związani z Krosnem, którzy opowiadają o swojej pracy i pasji, historiach z nią związanych oraz bliskich i dalekich podróżach. Zapraszamy do obejrzenia odcinka z udziałem Szymona Muszańskiego.

Emisja: co drugi czwartek, godzina 15.00
Miejsce: strona www.rckp.krosno.pl i media społecznościowe RCKP (Facebook, YouTube)

Każdy z nas ma swój… punkt widzenia. Ilu fotografów, tyle różnych kadrów uchwyconych w jednym miejscu i czasie. To także inne spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość i wybór tematów, których fotografom nigdy nie brakuje. Do udziału w każdym z odcinków cyklu „Z punktu widzenia” zaprosiliśmy fotografów i pasjonatów, którzy opowiedzą o swojej pracy oraz historiach z nią związanych. Zapraszamy do obejrzenia jedenastego i kolejnych odcinków – być może będą one zachętą dla widzów do spojrzenia na świat przez pryzmat aparatu, fotografowania i późniejszego wywoływania zdjęć.

Gość jedenastego odcinka: Szymon Muszański
Prowadzący: Paweł Fiejdasz

Emisja (jedenasty odcinek): 10 czerwca 2021, godzina 15.00

Szymon Muszański – geolog, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie, student Karpackiej Uczelni Państwowej w Krośnie. Student Inżynierii Produkcji. Autor wystaw „Końskie życie” i „Życie na wypasie”. Współautor wystawy „Biały Słoń”. Aktywnie poszukujący tematów do realizacji fotografii reportażowej w Beskidzie Niskim i Bieszczadach. Docenia możliwość poznawania ludzi i ich kultury, często uświadamiając sobie, że część odmian z naszych regionów właśnie zanika na naszych oczach. W wolnych chwilach oddaje się fotografii krajobrazowej, szczególnie w obecnych czasach. Lubi nowe wyzwania. Podejmuje tematy fotograficzne spoza kręgu obecnych zainteresowań. Laureat ogólnopolskich konkursów fotograficznych.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o