Pomóżmy spełnić marzenia 16-letniej Moniki!

16-letnia Monika z Domaradza zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Jej największą fantazją jest tablet z uchwytem i programem do śpiewania. Pomóżmy spełnić marzenia nastolatki!

LINK DO ZBIÓRKI 

Monika urodziła się zdrowa. Jednak kiedy miała 2 latka, doszło do wylewu krwi do mózgu, w konsekwencji którego cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Dziewczyna jeździ na wózku inwalidzkim, jej rozwój psychoruchowy jest opóźniony. Nasza Podopieczna uczy się w szkole specjalnej, jest bardzo komunikatywna i wesoła. Monika wychowuje się w rodzinie zastępczej.

Największą pasją dziewczyny jest śpiewanie i muzyka. Jej marzeniem jest tablet z uchwytem, dzięki któremu mogłaby oglądać teledyski swojego ulubionego wokalisty – Dawida Kwiatkowskiego. Idealnym prezentem dla nastolatki byłby także program do śpiewania.

Monika jest podopieczną Fundacji Dziecięca Fantazja, która spełnia marzenia chorych dzieci. Dziś podopieczni fundacji potrzebują wsparcia bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Właśnie dlatego została uruchomiona charytatywna platforma  https://www.wishsurfing.pl/ , dzięki której spełnianie marzeń stało się dużo prostsze. Każdy może przekazać dowolną kwotę. Każde 5, 10 czy 15 zł ma znaczenie!

Fundacja Dziecięca Fantazja jest Organizacją Pożytku Publicznego. Prosimy o przekazanie Waszego 1% podatku na rzecz ciężko i nieuleczalnie chorych dzieci – spełnione marzenia dają im nadzieję i siłę do dalszej walki o zdrowie i życie. KRS: 0000168783. Ty też możesz pomóc!

Więcej o Fundacji Dziecięca Fantazja >>TUTAJ<<

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o