Czołówka we Wzdowie. Cztery osoby poszkodowane

Wczoraj brzozowscy funkcjonariusze pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło we Wzdowie. Renault zderzył się z fiatem. Cztery osoby odniosły obrażenia i trafiły do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Wczoraj po godz. 11, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło we Wzdowie. Skierowani na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 20-latek kierujący fiatem cinquecento jadąc w kierunku Jasionowa, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka renaultem. Siła uderzenia była tak duża, że renault zostało przesunięte i uderzyło jeszcze w opla, zaparkowanego na jednym z mostków prowadzących do posesji, znajdujących się w pobliżu miejsca zdarzenia. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

W wypadku ucierpiały cztery osoby, kierowca i pasażer fiata oraz kierowca i pasażerka renault.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny i ustalili świadków zdarzenia. Wykonane czynności pozwolą funkcjonariuszom na ustalenie przyczyn i okoliczności tego wypadku.

Źródło: KPP Brzozów

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o