Uwaga! W gminie Jasienica Rosielna zamknięte drogi

Zarząd Dróg Powiatowych w Brzozowie informuje, że w związku z wykonaniem nowej nawierzchni asfaltowej na drodze powiatowej Nr 2028R Jasienica Rosielna – Blizne w miejscowości Jasienica Rosielna w obrębie uszkodzonego mostu zostanie zamknięta droga również dla ruchu pieszego w dniach 17.08.2020. (poniedziałek) od godz. 800 do 1600. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. W razie opadów deszczu zamknięcie drogi przesunie się w czasie.

W związku z prowadzonymi robotami drogowymi polegającymi na wykonaniu podbudowy MC zmieleniu istniejącej nawierzchni wraz z cementem i pielęgnacja do uzyskania nośności  na drodze powiatowej Nr 2030R   w miejscowości Orzechówka w km 1+100 – 2+898 zostanie zamknięta droga dla ruchu pojazdów w dniach od 17.08.2020 r. (poniedziałek) całodobowo na okres
2 tygodni do 29.08.2020 r. z możliwością przedłużenia do wykonania nawierzchni asfaltowej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Dojazd do posesji ludności mieszkającej przy przebudowywanym odcinku drogi samochodami osobowymi  możliwy po uzgodnieniu z kierownikiem budowy.

Anna Pytlak  -Inspektor nadzoru ZDP Brzozów

Źródło: jasienicarosielna.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o