Weź udział w konkursach organizowanych przez BDK

Według obowiązujących zaleceń wciąż warto pozostać w domach. Nie znaczy to jednak, że musi to być czas pełen nudy. Brzozowski Dom Kultury zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do aktywnego spędzania wolnego czasu w domu.
Zatem bądź kreatywny i „Wytańcz nudę z domu” interaktywnie i konkursowo. To takie proste! Wystarczy wybrać piosenkę, ułożyć do niej krótką choreografię, nakręcić filmik i wysłać na adres e-mail dkbrzozow@gmail.com
Konkurs rusza już 10 maja 2020 r. i potrwa do Dnia Dziecka – 1 czerwca 2020 r. W tym dniu zostaną ogłoszone wyniki i opublikowane nagrodzone filmy.
Szczegóły w regulaminie >>TUTAJ<< Dostępny również na www.bdk.net.pl

VII Konkurs piosenki “Nie takie stare..(jak świat)”jest przeznaczony dla uczniów klas VII i VIII Szkoły Podstawowej oraz wszystkich klas licealnych i innych szkół średnich.

Zadaniem konkursu jest rozwijanie zdolności wokalnych uczniów, którzy ukończyli VI klasę szkoły podstawowej, oraz zainteresowanie ich repertuarem polskich wokalistów i zespołów, począwszy od lat 60 do współczesnych.

W tej edycji wybieramy piosenki z repertuaru: Alicji Majewskiej, Edyty Geppert, Beaty Kozidrak i zespołu „Perfect”

W związku z wyjątkową sytuacja tegoroczne eliminacje zostaną przeprowadzone zdalnie poprzez wysłanie filmiku ze śpiewaną do podkładu piosenką na adres :
zygi.podulka@interia.pl

Termin wysłania filmu do 31 maja 2020 r.

Wykonywaną piosenkę można nagrać kamerą, aparatem lub telefonem. Komisja konkursowa oceni prezentacje i zakwalifikuje 20 uczestników do finału.

Termin finału będzie podany w późniejszym czasie wraz z ogłoszeniem wyników eliminacji na stronie Brzozowskiego Domu Kultury. 

Szczegóły w regulaminie >>TUTAJ<<

Kolejny zdalny konkurs wokalny “DOMOWE ŚPIEWANIE”.

Konkurs wokalny “Domowe śpiewanie” jest przeznaczony dla dzieci klas od IV do VI, oraz dla osób dorosłych w wieku od 20 lat w górę. Zadaniem konkursu jest rozwijanie zdolności wokalnych dzieci oraz zaktywizowanie dorosłych w kierunku artystycznym.
#zostańwdomu

Zapraszamy do zabawy. Regulamin >>TUTAJ<< lub do pobrania na www.bdk.net.pl

ORGANIZATOR:
Brzozowski Dom Kultury
ul. Armii Krajowej 3
36-200 Brzozów
tel./fax 13 43 419 38 w godz. od 9:00 do 16:00
kom. 509 027 876 w godz. od 15:00 do 20:00
od poniedziałku do piątku
dkbrzozow@gmail.com

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o