7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
bogdorekTaka prawdapytanie do autora wypowiedziKazimierz ZajdelXghprc Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Brzozowiak
Gość

Panie Kazimierzu ! Z całym szacunkiem, skoro RIO było na kontroli i sprawdziło wszystko więc czego chcesz Pan dowieść ??? Przecież wszyscy Brzozowiacy wiemy, że słusznie został Pan odwołany …. moje zdanie jest takie że musi po prostu Pana ktoś “lepszy” zastąpić. A jak było na początku i zaraz po wyborach to większość nas wie …. więc jak dla mnie nie chce Pana już oglądąć na Sesjach. Pozdrawiam serdecznie

Kazimierz Zajdel
Gość
Kazimierz Zajdel

Widzę dla Pana lepszy to będzie ten, który popiera wszystkie nieuzasadnione działania w tym każdą podwyżkę. Rio oceniało poprzedniego burmistrza i nie miało wiedzy o fakturach i innych brakach finansowych.

Xghprc
Gość
Xghprc

Drogi Panie (były) Radny. Chyba większość ludzi którzy głosowali na obecnego Burmistrza miało jasność tego że część osób ze starej “świty” trzeba było zwolnić. Dlaczego dopiero teraz jest poruszany temat chodnika w Grabowilnicy? Skoro kontrola nic nie wykazała to znaczy że albo wszystko było w porządku, albo ktoś komuś dał w łapę. Proponował żeby np Radni nie dostawali wgl żadnego wynagrodzenia. Jak każdemu wiadomo tam gdzie władza tam pieniądze, a Pana najwidoczniej boli utrata pozycji. A od siebie dodam że na koniec filmu powinien Pan podziękować i się pożegnać ż mieszkańcami – niepisana zasada kultury.

Kazimierz Zajdel
Gość
Kazimierz Zajdel

Dzięki poprzedniej władzy, która wnioskowała wykonanie chodnika w Grabownicy w 2019 r. został chodnik wytypowany i zatwierdzony przez Zarząd Województwa do wykonania. Dzięki obecnemu Burmistrzowi wykonano tylko część chodnika, który poprosił Marszałka o niewykonanie chodnika w całości , gdyż nie ma pieniędzy. Tą informację uzyskała 5 osobowa delegacja z Grabownicy będąc u Pani Marszałek zajmującą się drogami wojewódzkimi . Nie jest to utrata pozycji, gdyż nadal będę bronił mieszkańców przed nie uprawnionymi podwyżkami a także nie ma potrzeby żegnać się z kimkolwiek. Wspierał będę każde pozytywne działania władzy , która mimo możliwości pisania wniosków o dofinansowania pozostaje bierna.

bogdorek
Gość
bogdorek

czegoś tutaj nie za bardzo pojmuję, czy Grabownica jest dzielnicą Brzozowa , żeby spychać winę na burmistrza a nie na starostę???

pytanie do autora wypowiedzi
Gość
pytanie do autora wypowiedzi

Ile lat (od którego roku) jest pan radnym ?

Taka prawda
Gość
Taka prawda

Na zebraniu wiejskim w Grabownicy radna Haudek powiedziala ze nagle 3 faktury z szafy wypadly . Dziwne ze nie chca wyjasnic skad sie wziely te faktury po kontroli Rio . Radny zaczal sie tym interesowac to go odwolali .