Karpackie Klimaty

Karpackie Klimaty to muzyka i taniec ze wszystkich stron Karpat, zapach świeżo pieczonego chleba i smak wina, trzy intensywne dni i odpoczynek w jednym. Próżno szukać drugiego takiego miejsca i wydarzenia. W sierpniu zapraszamy do Krosna!
Karpackie Klimaty – tutaj jesteśmy sobą, ale każdego roku dajemy się poznać na nowo. Łączymy nowoczesność szybko rozwijającego się miasta i tradycje wielu pokoleń artystów i rzemieślników. Przyjeżdżasz z daleka? Dla nas ważne jest, byś czuł się jak u siebie. Rodzinna atmosfera i rozmowy? W Krośnie stawiamy na drugiego człowieka – liczą się ludzie, relacje i emocje, a tych z pewnością nie zabraknie podczas Karpackich Klimatów.
Wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie, oferujemy więc całych wachlarz niezapomnianych wrażeń i przygód. Karpackie Klimaty to nie jedna, a kilka scen zlokalizowanych w sercu miasta – na każdej z nich muzyka, taniec i snute niespiesznie opowieści. To tutaj dowiesz się, jak różnorodna jest sztuka Pogranicza – w trzy dni zdążysz nasycić wszystkie zmysły: oczarujemy Cię dźwiękiem i tańcem, dla zapachu i smaku świeżo pieczonego chleba będziesz chciał zostać na dłużej, a widok krośnieńskiego szkła nie pozwoli Ci zapomnieć o Krośnie – Mieście Szkła. Swoje Karpackie Klimaty znajdą tu dorośli – rano odpoczywając od tłumów i zgiełku, a w ciągu dnia i wieczorami, spacerując po Krośnie z lampką wina w ręku. Na najmłodszych czekać będą Małe Klimaty – warsztaty, spektakle i opowieści o tym, jak barwne jest nasze Pogranicze.
To właśnie w Krośnie, kiedy czas płynie wolniej, trzy festiwalowe dni mijają zdecydowanie za szybko – nie trać więc ani sekundy! Karpackie Klimaty czekają!
Partnerem wydarzenia Karpackie Klimaty jest Podkarpackie. Przestrzeń otwarta

PROGRAM WYDARZENIA

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o