sobota, 27 kwietnia, 2024
AktualnościSportWydarzenia

4 razy podium dla łuczników [FOTO]

W dniu 1 lutego 2020 roku łucznicy rozpoczęli strzelanie halowe. W Jedliczu na hali sportowej odbył się VII Memoriał Zenona Jaracza. W zawodach uczestniczyło 105 zawodników z 10 klubów podkarpackich. Wzięli w nich udział także zawodnicy dwóch klubów z Gminy Brzozów – ŁKS Sagit Humniska i UKS Górnik Humniska.

Nasi zawodnicy udanie rozpoczęli strzelanie w nowym roku zajmując następujące miejsca:

Woś Patryk (Sagit) strzelając 272 punkty zajął 2 miejsce zdobywając srebrny medal w kategorii młodzika, Ryba Oliwia (Sagit) zajęła 7 miejsce, Herbut Julia (Sagit) zajęła 14 miejsce.

Supel Piotr (Sagit) zajął 2 miejsce zdobywając srebrny medal w kategorii dziecko starsze, Bąk Julia (Górnik) zajęła 10 miejsce.

Szmigiel Wiktor (Sagit) zajął 2 miejsce zdobywając srebrny medal w kategorii dziecko, Kruczek Wiktoria (Górnik) zajęła 3 miejsce zdobywając brązowy medal, Telesz Bartłomiej zajął 6 miejsce.

– w kategorii Open 16 miejsce zajął Konrad Kij.

Zespół klubowy “Sagit” w składzie: Szmigiel Wiktor, Woś Patryk, Supel Piotr zajął 2 miejsce zdobywając puchar.

Uzyskane wyniki i miejsca zajęte przez naszych zawodników potwierdzają stały wzrost formy. Napawa to optymizmem, iż kolejne starty będą należały również do bardzo udanych.

Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania dla sponsorów: firm Elektromontaż Rzeszów, Polikat Brzozów, Elan z Brzozowa oraz Janowi Dudyczowi, Stanisławowi i Józefowi Teleszom, Gustek -Trans, bez ich wsparcia nie byłoby sukcesów.