Certyfikaty dla młodych Europejczyków rozdane [FOTO]

certyf300

28 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatu „Najlepsi z Najlepszych Młodego Europejczyka”. Uroczystość została uświetniona występem Zespołu „Serpanok” z Ukrainy przed budynkiem Szkoły Muzycznej I stopnia w Dydni.

Po występie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Dydni odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów i statuetek przez Wójta Gminy Dydnia Panią Alicję Pocałuń oraz Pana Piotra Szula – Przewodniczącego Rady Gminy Dydnia.
W uznaniu zasług w zakresie promocji Gminy Dydnia na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej, Pani Wójt dodatkowo uhonorowała ucznia Szkoły Muzycznej w Dydni – Kacpra Kosztyłę oraz  Pana Grzegorza Bednarczyka  nauczyciela Szkoły Muzycznej I stopnia w Dydni za  zaangażowanie w upowszechnianie kultury oraz troskę o rozwój Młodych Talentów w Gminie Dydnia. Na zakończenie uroczystości Dawid Siwiecki i Kacper Kosztyła, laureaci tegorocznych certyfikatów  wykonali piękny koncert akordeonowy. Uzyskanie Certyfikatu było zarówno dla laureatów jak i rodziców miłym i wzruszającym przeżyciem oraz motywacją do dalszej pracy.

Certyfikat mogą utrzymać uczniowie za:
- bardzo dobre wyniki kształcenia i wychowania – średnia ocen minimum 5,0; zachowanie wzorowe i szczególnie wyróżniającą działalność na rzecz szkoły, a przede wszystkim za:
- udział i osiągane wyniki w konkursach, koncertach, olimpiadach i zawodach: przedmiotowych, sportowych, artystycznych na szczeblu: gminy, powiatu, rejonu, województwa i kraju,
- pracę w organizacjach szkolnych i pozaszkolnych
- tytuł laureata w konkursach artystycznych na szczeblu regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.

Laureaci Certyfikatu:

Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Dydni:
- Dominika Cierpiak – klasa III a gimnazjum
- Amelia Szmyd – klasa III a gimnazjum
- Weronika Siedlecka – klasa III a gimnazjum
- Filip Dmitrzak – klasa III b gimnazjum
- Kacper Chorążak – klasa III b gimnazjum
- Julia Kornecka – klasa III b gimnazjum
- Angelika Katarzyna Mazur – klasa VIII a
- Anna Pocałuń – klasa VIII a
- Klaudia Tercha – klasa VIII a
- Dominika Anna Pocałuń – klasa VIII a
- Sabina Pocałuń – klasa VIII a
- Amelia Szul – klasa VIII b
- Katarzyna Kondracka – klasa VIII b

Szkoła Podstawowa w Grabówce:
- Konrad Bizoń – klasa VIII
- Grzegorz Myćka – klasa VIII

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonce:
- Aleksandra Ewa Grudz – klasa VIII
- Patrycja Sokołowska – klasa VIII

Zespół Szkół w Niebocku:
- Jakub Pierożak – klasa III a gimnazjum
- Justyna Nowak – klasa III a gimnazjum
- Mateusz Bartkowski – klasa III a gimnazjum
- Julia Kucharska – klasa III b gimnazjum
- Maria Rachwalska – klasa III b gimnazjum
- Klaudia Dobosz – klasa III b gimnazjum
- Patrycja Sabik – klasa III b gimnazjum
- Magdalena Skałkowska – klasa III b gimnazjum
- Weronika Szelest – klasa III b gimnazjum
- Izabela Adamska – klasa III b gimnazjum
- Aleksandra Wójcik – klasa VIII
- Jakub Rysz – klasa VIII
- Oliwia Bartkowska – klasa VIII
- Weronika Fic – klasa VIII

Szkoła Podstawowa im. Ks. Abpa Ignacego Tokarczuka w Końskiem:
- Kamila Węgrzyńska – klasa VIII

Szkoła Muzyczna I stopnia w Dydni:
- Weronika Duda – klasa IV cykl 4-letni
- Dawid Siwiecki – klasa VI cykl 6-letni
- Wiktoria Adamska – klasa VI cykl 6-letni
- Kacper Kosztyła – klasa VI cykl 6-letni


Źródło: gminadydnia.pl

Redakcja nie publikuje komentarzy zawierających treści wulgarne lub obraźliwe, komentarzy naruszających dobra osób trzecich, jak również komentarzy nie na temat. Błyskotliwym opiniom wszelkich trolli i hejterów zapewniamy miłą utylizację w naszym koszu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress