Medale dla uczniów SP Nr 1 i Gimnazjum w Humniskach [FOTO]

fotka300_300

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w Humniskach, w dniach 19-20 marca br., z powodzeniem uczestniczyli w półfinałach  wojewódzkich w pływaniu w Sanoku i Krośnie.

Sztafeta 6 x 25 m dziewcząt, w składzie: Duplaga Aleksandra, Fabisiak Magdalena, Fabisiak Emilia, Gnatek Julia, Gnatek Lea, Szałajko Maja, Żak JulitKędra Milena, wywalczyła IV miejsce. Sztafeta chłopców, w składzie: Florczak Wiktor, Nowak Adam, Nowak Wojciech, Miszczyszyn Damian, Miszczyszyn Bartosz, Wojciechowski Patryk i Siwak Tymon, zajęła VII miejsce. Indywidualnie uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca: Duplaga Aleksandra – II miejsce w stylu motylkowym, Fabisiak Emilia – VIII miejsce w stylu grzbietowym, Fabisiak Magdalena – III miejsce w stylu grzbietowym, Gnatek Lea – II miejsce w stylu dowolnym, Gnatek Julia – IV miejsce w stylu motylkowym, Kędra Milena – VII miejsca w stylu klasycznym, Żak Julita – II miejsce w stylu klasycznym, Szałajko Maja – VIII miejsce w stylu klasycznym, Florczak Wiktor – II miejsce w stylu klasycznym, Miszczyszyn Gabriela – IV miejsce w stylu klasycznym, Czech Mikołaj – III miejsce styl motylkowy i Żak Jakub – I miejsce w stylu motylkowym.

Gratulacje od całej społeczności szkolnej dla wszystkich zawodników, rodziców uczniów oraz trenerów. Trzymamy kciuki za kolejne starty naszych uczniów w zawodach wojewódzkich.

Andrzej Kędra

Redakcja nie publikuje komentarzy zawierających treści wulgarne lub obraźliwe, komentarzy naruszających dobra osób trzecich, jak również komentarzy nie na temat. Błyskotliwym opiniom wszelkich trolli i hejterów zapewniamy miłą utylizację w naszym koszu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress