piątek, 19 kwietnia, 2024
AktualnościRozrywkaSportWydarzenia

Łucznicy na „10” [FOTO]

W dniu 2 lutego 2019 roku w hali sportowej  GOSiR w Jedliczu odbyły się zawody łucznicze VI Memoriału Zenona Jaracza. W zawodach wzięło udział 94 łuczników z naszego województwa z następujących klubów: ŁKS Sagit Humniska, UKS Górnik Humniska, MUKS Podkarpacie Jedlicze, SKS Piast 25 Rzeszów, LKS Jar Kielnarowa, UKS Tramp Jarosław, LKS Makovia Makowisko, UKS Sajdak Głogów Małopolski, RSS-R Legenda Rzeszów. Z klubów z Humnisk wzięło udział 17 zawodników, którzy zajęli następujące miejsca:

Najlepiej strzelali najmłodsi nasi zawodnicy (dzieci do lat 11):

Bąk Julia z Górnika Humniska zajęła 2 miejsce, natomiast Wiktoria Kruczek również z Górnika zajęła 3 miejsce. Obydwie stanęły na podium zdobywając pamiątkowe puchary. Liliana Tybor (Sagit) zajęla 6 miejsce, Piotr Supel (Sagit) również był na 6 miejscu, Bartłomiej Telesz (Sagit) zajął 9 miejsce, Jakub Wójcik (Sagit) 10 miejsce, Szymon Wójcik (Sagit) 11 miejsce, Szymon Futyma (Sagit) 12 miejsce, Wiktor Pietrasz (Sagit) 13 miejsce, Wiktor Szmigiel (Sagit) zajął 14 miejsce.

Wśród młodzików (dzieci w wieku 12-14 lat)

Patryk Woś (Sagit) zajął 5 miejsce, Oliwia Ryba (Sagit) 9 miejsce, Patrycja Rybczak (Sagit) 12 miejsce.

W kategorii open startowali zawodnicy powyżej 16 roku:

Konrad Kij (Sagit) zajął 7 miejsce, Ewa Janocha (Sagit) zajęła 8 miejsce, Piotr Schmidt (Sagit) zajął 19 miejsce.

Były to pierwsze halowe zawody w tym roku, następne zawody Halowe Mistrzostwa Okręgu (Województwa) Rzeszowskiego będą w Humniskach w dniu 2 marca 2019 r. Będą to również XIX zawody o puchar Burmistrza Brzozowa.

Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania dla sponsorów firm – Elektromontaż Rzeszów, Polikat Brzozów, Elan z Brzozowa, Janowi Dudyczowi, Stanisławowi i Józefowi Teleszom, Gustek -Trans. Bez ich wsparcia nie byłoby sukcesów.