Najpopularniejsi w powiecie brzozowskim [FILM]

sportowcy_300

Drużyna piłkarska juniorów Ludowego Klubu Sportowego w Izdebkach została uhonorowana tytułem Młodzieżowego Zespołu Roku, a jej szkoleniowiec – Rafał Dobosz – tytułem trenera – wychowawcy młodzieży w siedemnastym plebiscycie na najpopularniejszego sportowca powiatu brzozowskiego 2016 roku. Wyróżnienia zostały wręczone podczas gali plebiscytowej, która odbyła się 9 marca w Brzozowie.

WYNIKI XVII Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Brzozowskiego w 2016 roku

SPORTOWCY (SPB)
Kolejność – suma punktów (punkty z kuponów + punkty z sms-ów)

1. Paweł Sowiński (UKS Brzozów, szachy) – 2512 (43 + 2469)
2. Szczepan Szmyd (Rzeszowski Klub Bokserski Wisłok Rzeszów, boks) – 2347 (84 + 2263)
3. Maria Krzysztyńska (KKSz Urania Krosno, szachy) – 1878 (32 + 1846)
4. Łukasz Antoniewicz (GLKS Błękitni Jasienica Rosielna, piłka nożna) – 1867 (18 + 1849)
5. Kamila Drożdżal (Gimnazjum nr 1 Izdebki, lekkoatletyka) – 1836 (12 + 1824)
6. Ewa Janocha (ŁKS Sagit Humniska, łucznictwo) – 1706 (124 + 1582)
7. Patrycja Piotrowska (ŁKS Sagit Humniska, łucznictwo) – 1655 (35 + 1620)
8. Filip Dereń (LKS Turze Pole, tenis stołowy) – 1639 (64 + 1575)
9. Arkadiusz Smoleń (LKS Brzozvia MOSiR Brzozów, piłka nożna) – 1610 (14 + 1596)
10. Weronika Bartman (Brzozowski Klub Kyokushin Karate, karate) – 1448 (26 + 1422)
11. Maciej Szajna (LKS Haczów, piłka nożna) – 1393 (44 + 1349)
12. Szymon Szmyd (Rzeszowski Klub Bokserski Wisłok Rzeszów, boks) – 1346 (37 + 1309)
13. Krystian Włodarz (LKS Cisy Jabłonica Polska, piłka nożna) – 1240 (41 + 1199)
14. Paweł Sobota (LKS Cosmos Nowotaniec, piłka nożna) – 1131 (79 + 1052)
15. Anna Krzysztyńska (KKSz Urania Krosno, szachy) – 959 (29 + 930)
16. Wiktoria Toczek (ŁKS Sagit Humniska, łucznictwo) – 924 (64 + 860)
17. Zuzanna Mazur – Sebastian Kaznowski (Brzozowski Klub Sportowy Ju-Jitsu, ju-jitsu) – 879 (49 + 830)
18. Norbert Huber (AKS Resovia Rzeszów/juniorzy/, SMS PZPS Spała, siatkówka) – 653 (37 + 616)
19. Łukasz Szuba – Marcin Szuba (Brzozowski Klub Sportowy Ju-Jitsu, ju-jitsu) – 630 (63 + 567)
20. Nina Bartkowska – Krystyna Mazur (Brzozowski Klub Sportowy Ju-Jitsu, ju-jitsu) – 505 (13 + 492)
21. Piotr Ćwiąkała – Jarosław Janusz (Brzozowski Klub Sportowy Ju-Jitsu, ju-jitsu) – 462 (7 + 455)

Wyróżnieni przez Kapitułę Plebiscytu w poszczególnych kategoriach:

NAJLEPSZY SPORTOWIEC POWIATU BRZOZOWSKIEGO:
1. Norbert Huber (siatkówka, SMS Spała),
2. Łukasz i Marcin Szuba (Ju-Jitsu, Brzozowski Klub Sportowy Ju-Jitsu),
3. Wiktoria Toczek (łucznictwo, Sagit Humniska).

TALENT ROKU: Ewa Janocha (łucznictwo, Sagit Humniska).

ODKRYCIE ROKU: Paweł Sobota (piłka nożna, Cosmos Nowotaniec, wychowanek LKS Haczów).

ZESPÓŁ ROKU: Brzozowski Klub Sportowy Ju-Jitsu.

MŁODZIEŻOWY ZESPÓŁ ROKU: LKS Izdebki (piłka nożna).

TRENER WYCHOWAWCA: Rafał Dobosz (LKS Izdebki).

ZASŁUŻONY TRENER WYCHOWAWCA: Grażyna Hanus (piłka ręczna).

TRENER ROKU: Andrzej Kędra (BKS Ju-Jitsu).

ZASŁUŻONY PIŁKARZ: Bolesław Kostur.

PASJONAT SPORTU: Bogdan i Agata Szmydowie (boks, rodzice bokserów Szczepana i Szymona).

Redakcja nie publikuje komentarzy zawierających treści wulgarne lub obraźliwe, komentarzy naruszających dobra osób trzecich, jak również komentarzy nie na temat. Błyskotliwym opiniom wszelkich trolli i hejterów zapewniamy miłą utylizację w naszym koszu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress